/

MESHART

MeshArt Mimari Paslanmaz Örgü Mesh

MeshArt, Alman Dorstener Drahtwerke grubunun mimari örgü mesh üreten ve pazara sunan bölümünün uluslar arası ticari markasıdır. MeshArt sınırsız ürün varyantı, çeşitli boyutlardaki paslanmaz çubuk, halat ve örgü aralıkları ile iç ve dış mekanlarda sıra dışı tasarım alternatifleri elde edilebiliyor. MeshArt geniş ürün yelpazesi ile farklı seçenekler sunarak yapıları ön plana çıkartmaktadır.

Prestijli mimari yapıları giydirmek amacıyla yaygın bir şekilde kullanılan MeshArt malzemelerinin yüksek kalitedeki etkisi projelerde kullanımı ile dikkat çekici hale geliyor. Çeşitli örgü tipleri, yüzey ve malzemelerin farklılığı MeshArt ürünlerine farklı bir görsellik katıyor.

MeshArt mimari mesh örgüleri AISI 304 ve AISI 316 kalite paslanmaz çelik haricinde aluminyum, pirinç, bronz ve galvaniz üretimleri de mevcuttur. Sağlamlık uzun ömür ve yangına dayanım özellikleriyle MeshArt ürünleri, bakım maliyetlerini düşürerek yatırımcı ve kullanıcıya avantajlar sağlıyor.

Camlı MeshArt

Lamine Cam Arası MeshArt

Özel bir üretim teknolojisi ile ince yapılı mesh örgüleri iki cam arasına lamine edilmektedir. Camlı mesh panelleri istenilen cam boyutlarında üretilmektedir.

Gold, silver ve bronze yüzey olarak lamine edilen altı farklı mesh türü mevcuttur;
* Fish
* Triple
* Snake
* Shine
* Reflect
* Lines

Kullanım alanları çok değişkendir; duvar kaplamaları, mobilya üretiminde kullanımı, seperatör, oda bölmeleri, balkon korkulukları gibi farklı alanlarda kullanılmaktadır.